péše o pleť - krása

Jak správně provádět čištění pleti

Minule jsme si řekli proč máme o sebe pečovat. A dneska si řekneme jak o sebe pečovat, tedy jak o sebe pečují já.

První důležitý krok, pokud jsme nalíčeni, provedeme dokonalé odlíčení oči. Nikdy na to nesmíme zapomínat. Pleť si to pamatuje a časem nám naše prohřešky vrátí.

Druhý krok je samotné čištění pleti. Já používám gelový krém, který se nanáší na mokrý obličej. Jemnými pohyby masíruji obličej a zároveň ho čistím. Tento gelový krém čistí pleť do hloubky a zároveň pleť hydratuje.

Třetím krokem je tonizace, která pleť dočistí a zatáhne póry.  Zároveň připraví pleť na další krok.

Čtvrtým krokem je koncentrované sérum. Pro mě velmi důležitý krok. Protože mám mastnou a přitom suchou pleť sérum ji dodá tolik potřebnou vodu, která prostupuje do pokožky. Pleť je po použití séra jemná a přitom pevná.

Pátým krokem je použití krému. Ráno používám denní krém, který pleť hydratuje. Večer nanášíme noční, někdy se píše vyživující. Pleťi to pomáhá při regeneraci.

Šestým a posledním krokem je oční krém. Na ten nikdy nezapomínám. Pokožka kolem očí je velmi jemná a náchylná. Taky první vrásky a příznaky stárnutí se právě objevují kolem očí.


A na úplný konec malá rada. Pokud se chystáte na ples či večírek. Odličte se a obličej vyčistěte a ztonizujte. Použijte denní krém. Pleť to rozzáří , budete vypadat a cítit se svěže.


 

 

Stáhni si zdarma e-book:

Bez DIETY do PLAVEK

Vyhrála jsem téměř 40 letý boj s nadváhou, nyní pomáhám lidem tento nerovný boj zvítězit. Pochopila,  jsem že obecná doporučení nefungují. Zde je řešení bez diet na celý život.

A nezaplatit ani korunu navíc!!!

Stáhni si zdarma e-book:

2000 na hodinu není pro každého

Ceníš si své schopnosti na víc? Neváhej a využij svůj talent na plno. Odměna bude úměrná tvoji odvaze, vytrvalosti a víře v sebe.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.