Maska na přeprogramování pleti ARTISTRY YOUTH XTEND™

VIDEO: Hanka Škrlová praktická ukázka

 

 

 

Co je to baobab?

Baobab je strom, který je v Africe lépe známý jako „strom života“. Jeho plody obsahují množství přírodních hydratačních látek a pomáhají chránit vitalitu pleti. Pro řadu ARTISTRY YOUTH XTEND jsou tyto plody získávány z ekologických farem.

Domácí pleťová maska, která umocní Vaši krásu

ARTISTRY

Představujeme novou plátýnkovou masku, která nabízí pokročilé kosmetické ošetření. Skvěle se hodí na cesty a je plná exkluzivních aktivních složek, které přeprogramují Vaši pleť.

Plátýnkové masky jsou kosmetický trend, který bude populární ještě dlouho, a to z dobrých důvodů. Kromě pleti totiž přeprogramují i náš domácí kosmetický režim. Co tedy stojí za oblibou plátýnkových masek?

Jejich praktické výhody jsou zcela zřejmé. Snadno se nanáší a ještě snadněji odstraňují, protože je není třeba omývat vodou. Jsou tedy flexibilnější než klasické domácí pleťové masky. Uvolněte se, pusťte si uklidňující hudbu, a zatímco maska působí a zkrášluje Vaši pleť, nechejte se unášet denním sněním. Tato chvíle je jen Vaše, takže si ji plně vychutnejte!

Maska není jen praktická, působivé jsou i její kosmetické přínosy. Dobře navržené plátýnkové masky se přizpůsobí konturám Vaší pleti, takže v nich nevznikají vzduchové kapsy ani mezery. Umožňují tak účinnější hloubkovou péči, čištění a hydrataci (v závislosti na aktivních složkách).

 

 

Doma i na cestách

Chcete-li svou pleť maximálně přeprogramovat, zařaďte do svého týdenního kosmetického režimu novou ARTISTRY YOUTH XTENDTM Masku na přeprogramování pleti nebo si ji přibalte do příručního zavazadla. Tato plátýnková maska je ideální na cesty a můžete ji použít kdekoli. Pleť okamžitě zkrášlí, vyhladí vrásky a bojuje proti jejímu stárnutí.

Obsahuje množství složky LifeSirt, vzácného extraktu z rostlin od Středozemního moře, který vyživuje pleťové buňky. Maska v pleti podporuje přirozenou tvorbu bílkoviny mládí, která brání stárnutí pleti prodlužováním životnosti pleťových buněk. Obsahuje rovněž výtažek z plodů afrického baobabu, který pleť vyživuje a zklidňuje, a také peptid Micro-X6 exkluzivně využívaný značkou ARTISTRYTM pro podporu tvorby kolagenu. A výsledek? Trojice složek, které velmi intenzivně podpoří Vaši krásu.

Je to ale dvoudílný ergonomický design nové masky, který umožňuje hlubší pronikání látek a její dokonalé přilnutí k pleti. Její použití je navíc velice snadné:

  1. Na očištěnou tvář opatrně rozviňte část masky určenou pro horní část obličeje.

  2. Poté naneste masku na spodní část tváře a upravte ji tak, aby otvory pro nos a ústa byly na správných místech.

  3. Volný konec potáhněte nahoru podél spodní čelisti, aby maska přilnula k pleti.

  4. Masku sejměte po 10 až 20 minutách a zbývající sérum vmasírujte do pleti, dokud se zcela nevstřebá.

Cestování může být pro pleť vyčerpávající, obzvláště pak lety letadlem: suchý vzduch, stres způsobený zpožděními a přílišným množstvím lidí ... Čím je cesta delší, tím dehydrovanější bude i naše pleť. A není lepší způsob, jak během letu relaxovat, než s hloubkově pečující maskou! Ze začátku můžete být trošku nesmělí, na všechny rozpaky ale rychle zapomenete, až uvidíte výsledky! Když se na palubě mohou nechat rozmazlovat celebrity, tak Vy můžete také!

Ideální příprava na slavnostní okamžiky, jako je svatba, oslava narozenin, nebo ples. Skrátka tam, kde chcete zapůsobit přirozenou krásou.

Hanka Škrlová