proč artistry

Pečovat o svou pleť? ANO či NE

Přemýšleli jste někdy o tom, stejně jako já, proč máme o sebe pečovat?

Jaký to má význam pro naši pleť používat pěstící kosmetiku? Nemám na mysli dekorativní kosmetiku, ale opravdu tu pěstící. Dostala jsem takovou zajímavou otázku „a není lepší stárnout přirozeně s grácií?“

Tak jsem začla hledat, vzdělávat se co se stane s mojí pletí, když začnu o sebe správně pečovat. A já bych to přirovnala k trychtýři. Naše póry v pleti jsou takové trychtýřky. A když o sebe nebudeme správně pečovat, co se stane?

Za celý den se do našich pórů zanese špína, prach, makeup, smog. A když my pleť pořádně nevyčistíme a jenom stáhneme špínu vodou z povrchu, tak se časem stane to, že se nám pór začne ucpávat a postupně rozšiřovat. Tím, že my pleť důkladně a správně nevyčistíme, tak se nám stane, že potom ve stáří budeme mít póry jak velké trychtýře a začneme to maskovat makeupem. Ale makeup udělá to, že tu pleť nezakryje celou, ale vcucne se do póru a pak máme na tváři tečičky, které pak už jdou vidět i pouhým okem.

Ale když o sebe začneme správně pečovat, tak se stano to, že se nám póry začnou zmenšovat a zmenšovat a máme je pak malinké, stejné jako jsme je měli ve 20 letech. Jestli tato vizualizace nestaší, tak jsem objevila fotky dvojčat. Říkejme jim třeba paní Maruška a paní Anička. Paní Maruška říká „já žádnou kosmetiku nepotřebuji, já stárnu přirozeně, krása pramení zevnitř“

plet01

paní Anička

plet02

paní Maruška

 

Paní Anička říká „správná krása pramení zevnitř, ale já ji radši trošku pomůžu“. Máme tady dvě sestry, dvojčata. Paní Maruška stárne přirozeně, paní Anička s kosmetikou. Jak Vy chcete stárnout? Přirozeně a nebo s pomocí? Osobně jsem se rozhodla pro paní Aničku, budu stárnout s pomocí kosmetiky a budu se cítit líp, protože pravá krása pramení zevnitř.

 


Na závěr malá rada….. Pokud správně nevyčistíte svoji pleť, a můžete použít sebedražší kosmetiku, krém, tak vaše pleť toho vstřebá jenom 20%


 

 

Stáhni si zdarma e-book:

Bez DIETY do PLAVEK

Vyhrála jsem téměř 40 letý boj s nadváhou, nyní pomáhám lidem tento nerovný boj zvítězit. Pochopila,  jsem že obecná doporučení nefungují. Zde je řešení bez diet na celý život.

A nezaplatit ani korunu navíc!!!

Stáhni si zdarma e-book:

2000 na hodinu není pro každého

Ceníš si své schopnosti na víc? Neváhej a využij svůj talent na plno. Odměna bude úměrná tvoji odvaze, vytrvalosti a víře v sebe.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.