Restart

životní příležitost

Proč začít...

Práce se mi po letech stala stereotypem a nedávala mi ten životní styl, jaký jsem chtěl. Mít  více dní pro cestování, nebo rozhodovat si o tom kolik času chci věnovat práci a kolik rodině bylo nemožné. Na výši příjmu jsem neměl vliv, protože o tom také rozhoduje zaměstnavatel. Byl jsem tedy připraven udělat změnu.

Moje vize byla mít svoji firmu, abych nebyl na někom závislý, dělal to, co
mi dává smysl a umožní lepší životní styl. A když máte tuto myšlenku v
hlavě, tak není možné, aby se ta příležitost časem neukázala.

Není náhodou, že se mi ukázala skvělá příležitost dostat se mezi lidi, kteří mají, co jsem chtěl mít a není také náhoda, že jste se dostali na tuto webovou stránku. Když máte jasný cíl, cesta se sama objeví. Stačí ji uvidět a vykročit.

Mým cílem bylo mít více svobody, více peněz a více času na své záliby. Cestování a objevování je to co chci dělat. Proto mé podnikání musí to vše umožňovat.

A to také umožňuje. Ukážu vám charakteristiky tohoto podnikání, protože máte možnost mít to samé podnikání. Není mnoho příležitostí, které splňují všechny tyto charakteristiky.

 

 

 

 

 

Charakteristiky ideálního byznysu

 • Celosvětový záběr. Je jedno, kde chcete mít všude svůj byznys. Ať je to kdekoliv v Evropě, nebo Americe, či v Ásii. Napříč kulturami a celým světem je to možné.
 • Neomezený potenciál. Není žádná hranice příjmu, která by nešla překročit a přitom aby jste měli dostatek času na to, co máte rádi. Osobně se znám s lidmi, kteří mají roční příjem víc jak 1mil. Kč a nebo i více nez 10 mil.Kč a mají skvělý životní styl a od těchto lidí mám možnost se učit.
 • Nízké nároky na byrokracii. Kdybych měl mít zaměstnance, nebo se starat jen o zavedení nového produktu na trh, asi bych se utopil v papírování. To vše jde mimo mě a můžu mít tak prázdnou hlavu na důležitější věci.
 • Obchod je postaven na produktech, které používají všichni lidé na celém světě. To znásobuje potenciál ve velikosti obratu. Představte si, že by vaše podnikání stalo na distribuci pinpongových míčků, to by značně zúžilo trh.
 • Funguje i bez moji přítomnosti. To je pro mě důležité, protože některé byznysy vám neumožní na měsíc nebo dva odcestovat nebo si dát jen krátkou pauzu.
 • Nízké vstupní náklady. Díky tomu je snadné začít, protože jsem se obešel bez úspor a úvěrů a nemusím se obávat, když se něco nepovede, že bych se topil v dluzích. Prostě žádná železná koule u nohy.
 • Práce v týmu. To mi umožňuje dělat ty činnosti, které mi jdou nejlépe. V mém týmu je i moje žena a je skvělé mít společné cíle, společnou cestu a společně úspěchy se svou partnerkou. Stává se to pojivem v našem vztahu. Dobré vztahy v týmu jsou velkou přidanou hodnotou, která v jiném byznysu není k vidění.

 

Přestože tento byznys má mnoho dalších skvělých charakteristik, tak nemůže uspět úplně každý a uvedu několik důvodů proč.

 • Nedostatečně velký sen, proto se vzdal příliš brzy.
 • Nedostatečně velký sen, proto nedělal základní kroky.
 • Nedostatečně velký sen, proto neinvestoval čas do svého rozvoje.

 

Z výše uvedeného je jasné, že za vším je nejasný životní cíl. Bez jasného cíle a touhy po jeho dosažení nelze nic hodnotného vybudovat, na tom to vše stojí. Máte li však sen a spalující touhu po jeho dosažení, dokážete i nemožné.

 

 

 

Máte jasnou představu propracovanou do posledních detailů, toho, jaký život chcete žít?

Kde chcete žít, v jakém domě, jak by měl vypadat, s kým tam chcete žít, co chcete v životě zažívat, kdyby peníze a čas nebyl problém, co by jste chtěli dělat?

Máme-li v těchto věcech jasno, můžeme jít dál.

 

Jak na to

Cílem tohoto podnikání je, aby peníze, které všude kolem vás protékají, aby jenom část z nich tekla přes váš obchod.

O jaké peníze se jedná? Každá domácnost, v které žijí lidé, generuje někomu obrat. Podívejte se v supermarketu lidem do košíku, co vše a za kolik kupují. Co kdyby to mohli nakupovat o 30 nebo 50% levněji? Zajímali by se o takovou možnost?

Supermarket vám slevu 50% nemůže dát, protože potřebuje mít svůj zisk a v celkové ceně produktu se odráží mnoho činnosti, které by tam nemusely být. Například drahá televizní reklama, nebo tisk a distribuce letáků, marketingové oddělení, přeprava, mezisklady.

Odstraněním zbytných položek dokážeme cenu produktu výrazně zlevnit a tak se dostat až na výrobní náklady 30% koncové ceny. Zbylých 70% procent si rozdělíme podle následujícího obrázku.

Tvorba ceny produktů

0
%
VÝROBNÍ NÁKLADY
0
%
MOTIVAČNÍ PROGRAM
0
%
UČITELSKÝ BONUS
0
%
ODMĚNA Z OBRATU
0
%
MALOOBCHODNÍ RABAT
 • 30% maloobchodní rabat
  Prodej je jedna z možností příjmu. Nechci se více zmiňovat o prodeji, protože ten nedává opakovaný pasivní příjem.
 • 21% odměna z obratu
  21% se rozděluje mezi distributory podle zásluh na vytvořeném obratu. To je hlavní složka generující pasivní příjem. Viz níže v modelovém příkladu.
 • 6% učitelský bonus
  Jakmile se naučíte zorganizovat obrat větší než 450.000 kč (17.000 Eur) můžete to naučit někoho dalšího, za každého úspěšného žáka vám náleží opakovaný učitelský bonus 6% z jeho obratu. To je minimálně 27.000 Kč (1.000 Eur) a výše odměny je bez omezení.
 • 13% na motivační programy
  Slevové kupóny za osobní nákupy a registrování s obratem. Výjezdní semináře, plavby lodí a jiné motivační programy.

 

Odměny se tedy vyplácejí z vytvořeného obratu a výše obratu ani odměn není ničím omezena.

 

Jak tedy vytvořit obrat, který dává stabilní příjem?

Celé je to o změně způsobu nakupování. Jednoduše kam tečou vaše peníze, toho podporujete. Začněte podporovat sami sebe, svůj obchod a bavte se o výhodách obchodu se známými. Registrujte je a ukažte jim jak nakupovat s 50% slevou a jak si budovat svůj příjem. Každá domácnost je obývaná spotřebiteli, kteří se myjí, zkrášlují, oblékají, jedí, svítí, vaří, uklízí, sportují a to vše stojí peníze a teď mají možnost ušetřit, nebo si vybudovat příjem navíc.

Modelový případ tvorby opakovaného příjmu

VÁŠ OBCHOD
má v obchodní síti 7 domácností

JIRKA

PAVEL

VÁCLAV

IRENA

LAĎA

MARTINA

Až přidáme do vaši obchodní sítě 6 domácností, které změní místo nákupů a dohromady s vámi vytvoří měsíční obrat 63.000Kč (2.400 Eur), budete dostávat odměnu 4.050 Kč (155 Eur) každý měsíc.

 

Modelový případ č.2

VÁŠ OBCH
má v obchodní síti 63 domácností

JIRKA

přidal 6 domácností, které výhodně nakupují ve svém obchodě

PAVEL

přidal 13 domácností, které výhodně nakupují ve svém obchodě

VÁCLAV

přidal 27 domácností, které výhodně nakupují ve svém obchodě

IRENA

přidala 6 domácností, které výhodně nakupují ve svém obchodě

LAĎA

přidal 6 domácností, které výhodně nakupují ve svém obchodě

MARTINA

přidala 6 domácností, které výhodně nakupují ve svém obchodě

Vaše síť se rozrostla na 63 domácností, které vám generují příjem 65.600 Kč (2500 Eur). Dosáhli jste tak úrovně 21% a pokud později naučíte 3 lidi dosánout úroveň 21%, váš pravidelný příjem bude víc jak 100.000 Kč.

Zdá se to být až neuvěřitelné, jak velký potenciál má tato příležitost a rozumím vám, pokud je ve vás trochu nedůvěry. Potřebujete hmatatelné důkazy? Jsem v kontaktu s lidmi, kteří takový a mnohem větší obchod vybudovali a rád vás seznámím s těmito milými lidmi, jak jinak si chcete ověřit tyto informace, než osobním kontaktem s úspěšnými lidmi? Jak jinak chcete dosáhnout úspěchu, než osobním kontaktem s úspěchem?

Proto mi nechte na sebe kontakt a domluvme si setkání, kde zodpovím vaše dotazy, zjistíme vaše cíle a naplánujeme další kroky naši spolupráce.

Poznejte osobně ty nejúspěšnější lidi tohoto byznysu.