Hubnutí podle genů

Díky tomuto programu jsem zhodila 11kg tuku a váhu si stále držím stejnou!

Tu možnost máte nyní i vy.

Zdravé hubnutí na míru, to je Bodykey by NUTRILITE

Vaše geny znají odpověď

Jak snadno to funguje

Co doživotně získáte

Rozhovor

Po roce s programem Bodykey by Nutrilite jsem byla pozvána na rozhovor s českým ambasadorem programu Ladislavem Turoňem. To, že jsem si užívala s nadšením skvělé recepty je poznat i z natáčení. Také by jste chtěli hubnout s radostí a nadšením?

Celoživotní program Bodykey

  • Program na snížení hmotnosti, který bere v úvahu Vaše genetické predispozice a preference v oblasti životního stylu.
  • Vědecky navržený program podle toho, co Vašeho geny vypovídají o Vašem metabolismu a také podle Vašich preferencí, co se týče jídla a cvičení.
  • Neomezená podpora, která Vás povede na Vaší cestě ke snížení hmotnosti a bude Vás motivovat i po dosažení Vašeho cíle.
  • Podle nedostatků zjištěných ve Vašem jídelníčku automaticky doporučí vhodné doplňky stravy

 

 

Tak jsem vypadala v roce 2000
Z prava léto 2014 a jaro 2016, rozdíl 11kg tuku. To vše díky bodykey.
Rozdílové měření na InBody po třech měsících na programu bodykey

Jak jsem vypadala dříve

Nejsem z těch, co můžou jíst nezřízeně a přesto nepřiberou. Odjakživa mám ráda jídlo a vyrůstala jsem s heslem "kdo zaváhá nežere". Vyrůstala jsem s dvěma bráchy a měla jsem co dělat, abych si uhlídala svůj příděl. Takto jsem si vypěstovala v hlavě program, co se týče jídla.

 Na základní škole jsem nebyla žádná tyčka a později jsem zjistila, že ve zdravotní knize jsem byla vedena jako obézní holčička. To mi v pubertě zrovna sebevědomí nebudovalo, takže jsem se chytala kdejaké diety jako stébla.

 Zkoušela jsem hladovět, nevečeřet, jíst jen do 17h, a také jsem zkoušela dělenou stravu. Tím vším jsem prošla a moje tělo si prožilo několik jo-jo efektů. Moje největší váha byla 105kg a nebylo nic, co by mi vyřešilo nadváhu celoživotně.

 Dostávaly se ke mě informace o tom jak a co jíst a často byly protichůdné. To mi nedávalo žádnou jistotu, že jdu správným směrem. Proto jsem byla nadšena, když přišel program bodykey, protože řeší nadváhu komplexně a nežiji v nejistotě, jestli náhodou něco nedělám špatně. Cítím se tak mnohem lépe a v pohodě, to musíte zažít!

Co dostanete v balíčku

Získáte doživotní přístup k receptům a cvičebnímu plánu přesně pro Vás. Možnost si sestavovat své nové recepty, sdílet zkušenosti s kamarády, nahlédnout na aktuální nutriční analůzu. Také budete v kontaktu s trenérem, který vás povede k vámi stanovenému cíli.

Domácí genetický test. Je to snadná cesta, jak diskrétně zjistit, jak vaše tělo reaguje na stravu a pohyb. V pohodlí doma si sami uděláte stěr z dutiny ústní, nalepíte čarový kód a odešlete v řiložené obálce do laboratoře. Pod stejným kódem se zaregistrujete na www.bodykey.cz a do 14 dnů dostanete výsledky.

Pro případ, že by jste měli ve vašem jídelníčku nedostatek bílkovin, nebo vlákniny, součástí balíčku je rostlinný protein a vláknina. Dostanete také šejkr a bylinný čaj pro podporu hubnutí. Proteinový prášek můžete použít také po fyzické zátěži, aby chránil a regeneroval vaše svaly po celou noc.

Kdyby jste věděli, že nemůžete neuspět, udělali by jste první krok?

2. krok - sejmout a odeslat vzorky vaši DNA (z ústní dutiny)

3. krok - zaregistrovat se pod tajným kodem na portál www.bodykey.cz

4. krok - po obdržení výsledků testu (zpravidla do 14 dnů) s nadšením zahájit hubnutí

Sleva 30% pro ty, co to myslí vážně.

Zanech mi vzkaz.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.