Lepší hubená a zdravá, než tlustá a nemocná

Schermata-2016-08-06-alle-18.35.59

Trochu drsný nadpis, já vím. Inspirací k takovému názvu mě byla statistika. Není to dlouho co jsem viděla tuto fotku . Česká republika je na čtvrtém místě na světě v nadváze a obezitě. Neskáču z toho radostí, že my Češi jsme v něčem dokonalí. Spíše je mi smutno z toho jak jsou lidi lhostejní ke svému zdraví.

  rizika obezity
Mnoho lidí si ani neuvědomuje co všechno nadváha způsobuje. Není to jen že se zadýchám když náhodou někam mám jít pěšky. Spousty zdravotních problému je skryto. Jsou to takový tiší zabijáci. Za každý zhubnutý kilogram vnitro břišního tuku se  nám prodlouží život o tři měsíce. Na obrázku „Když zhubnete“ je dalších téměř 20 důvodů proč mít ideální obvod pasu.
A jaký je ideální obvod pasu? Stačí vzít krejčovský metr a v oblasti pupíku změřit obvod a hned víte jestli potřebujete řešit hubnutí tuků.

Zvýšené riziko u žen >80cm

Vysoké riziko u žen >88cm

Zvýšené riziko u mužů >94cm

Vysoké riziko u mužů >102cm

Řešení jak zdravě zhubnout naleznete v mém eBooku.
ebook s Hankou2

Stáhni si zdarma e-book:

Bez DIETY do PLAVEK

Vyhrála jsem téměř 40 letý boj s nadváhou, nyní pomáhám lidem tento nerovný boj zvítězit. Pochopila,  jsem že obecná doporučení nefungují. Zde je řešení bez diet na celý život.

A nezaplatit ani korunu navíc!!!

Stáhni si zdarma e-book:

2000 na hodinu není pro každého

Ceníš si své schopnosti na víc? Neváhej a využij svůj talent na plno. Odměna bude úměrná tvoji odvaze, vytrvalosti a víře v sebe.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.