1# Nakonfigurujte si vlastní životní styl – seznam

Kdyby jste si mohli vybrat jak bude vypadat nejlepší rok vašeho života, jak by to vypadalo. Dokážete si to představit?

Chápu, že pokud žijete svůj každodenní kolotoč, tak jste nejspíš o tom nikdy neměli čas přemýšlet, proto vykreslení této představy do nejmenších detailů nejspíše zabere několik hodin. Ale pro nasměrování k tomu, co opravdu chcete je to velmi důležité.

Bez jasně vytyčeného cílu, nelze dojít do cíle. Stejně jako běžec maratonu ví přesně kam směřuje a ví co pro to musí udělat. Takže si rezervujte několik hodin na to, aby jste si to sepsali. Uvažte, že možné je vše a tak si na svůj seznam napište vše. Tento seznam aby fungoval by měl mít víc než 100 položek. Třeba 101, nebo 111 je pěkné číslo.

Nejspíše u 20. položku začnete mít problémy s pokračováním. Už si myslíte, že to hlavní jste napsali. U 50. položky vás začnou napadat vyšší cíle, víc se ponoříte do sebe, do hloubky své duše a tam to teprve začne být zajímavé. Tam zjistíte něco, co jste dlouho odkládali, něco, co vás vnitřně naplňuje a těší.

Vše si to sepište a tento seznam si pravidelně čtěte, každý den. Naladí to vaši mysl na cíl a v životě se vám začnou vynořovat příležitosti a cesty, aniž by jste je cíleně hledali. Je to tím, že si čtete svůj vzácný seznam snů a prožíváte u toho pozitivní emoce. To začne do prostoru vysílat zprávu a zároveň budete naladěni na výzvy, které vás dovedou k tomu, co chcete.

Většina lidí to nikdy neudělá a proto také většina lidí nebude žít své sny, ale bude otrokem okolností. Protože pokud vy nemáte jasný cíl, někdo jiný se postará o váš životní styl.

Tak začněte třeba hned psát svou budoucnost.

1 …………………………….

2 …………………………….

3 …………………………….

…………………………….

…………………………….

…………………………….

…………………………….

100 …………………………….

101 …………………………….

vaše budoucnost
Volné místo v našem týmu http://haji21.cz/pracujonline/

Stáhni si zdarma e-book:

Bez DIETY do PLAVEK

Vyhrála jsem téměř 40 letý boj s nadváhou, nyní pomáhám lidem tento nerovný boj zvítězit. Pochopila,  jsem že obecná doporučení nefungují. Zde je řešení bez diet na celý život.

A nezaplatit ani korunu navíc!!!

Stáhni si zdarma e-book:

2000 na hodinu není pro každého

Ceníš si své schopnosti na víc? Neváhej a využij svůj talent na plno. Odměna bude úměrná tvoji odvaze, vytrvalosti a víře v sebe.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.