7 chyb, díky kterým lidé neuspějí v MLM

Určitě jste slyšeli, že v MLM uspěje jen málokdo, nebo jste to sami i zažili. Přitom příležitost uspět má téměř každý. O úspěchu v MLM nerozhoduje vzdělání, věk, ani pohlaví. Mezi úspěšnými jsou doktoři, učitelé, profesoři, řemeslníci, účetní i studenti. Čím to tedy je, že velká většina lidí nedosáhne finančního zabezpečení z MLM ani po 5 letech, když to někteří rychlíci zvládnou do roka?

Nyní se podíváme na důvody, kdy to nemůže fungovat.

 

1- nedůvěryhodný prodejce

Nejdůležitější je první kontakt, první dojem, tehdy si utváříme názor, který se později velmi špatně napravuje. Ne každý je ochoten pracovat na svém vzhledu, vystupování a spolehlivosti. Důvěryhodnost mohou posílit, nebo snížit webové stránky, profil na facebooku, YouTube videa.

2- produkt nebo firma když nenadchne.

Produkty musí mít vysokou kvalitu a rychloy spotřebu, aby se nakupoval opakovaně. Měly by být exkluzivní a měly by oslovit všechny věkové skupiny. Pokud budete mít jen produkty pro důchodce a z nich budete tvořit distribuční síť, tak vám začnou brzy vymírat. Naopak příliš mladá skupina nemusí dostatečně nakupovat, pokud nemají jiný zdroj příjmů.

Ideálně je dobré mít produkty pro obě pohlaví, pro různé věkové i zájmové
skupiny.

Na firmě také záleží. Jakou má historii, hodnocení, stabilitu, integritu majitelů. Investovat své úsilí do firmy, která ještě neslavila 10. výročí může být hodně velký risk.

 

3- nedostupnost vzdělání, neochota se vzdělávat.

Dnes už snad všechny MLM systémy mají vzdělávací systém, otázka je, jaké kvality. Často se jen inspirují od těch nejlepších, nebo se jej snaží okopírovat. Správný sytém dokáže doslova měnit lidi a měl by dovzdělat nejen vás, ale i vaši síť distributorů. Problém je, že hloupý člověk neumí poznat že je hloupý a tak ignoruje vzdělávací systém a hledá úspěch metodou pokus omyl. To může být velmi frustrující cesta, která vede ke konci.

 

4- paralýza, strach z neúspěchu, odmítnutí

Právě jde do tuhého. Máme skvělý produkt, víme přesně, co a jak máme dělat, ale neděláme to. Jen málokdo vyrůstal v ideální rodině, chodil do nejlepší školy a byl v ideálním kolektivu, proto si neseme spoustu bloků, špatných myšlenkových vzorců. To vše nás paralyzuje a i když máme ten nejlepší síťový marketing v rukou, tak nezačneme a nevydržíme dělat ty správné věci po dostatečně dlouho. Proto je potřeba se více zaměřit na osobnostní růst a postupně odstraňovat bloky. Nejtěžší práce je práce na sobě a také je to ta nejdůležitější.

5- chyby při kontaktování

Nejčastější chybou při kontaktování je rozesílání spamu. Pro růst sítě je potřeba oslovovat stále nové lidi a svých 100 až 300 známých člověk osloví docela rychle. Nejvíce lidí je neznámých a ty je třeba oslovovat legální a nenucenou
cestou. Jednou z variant je napsat e-book s tím, co lidi zajímá, co zrovna řeší a vyměnit ho za relevantní kontakt. Spamem klesne účinnost na bod mrazu a člověk pak zbytečně prožívá frustraci.

 

6- neochota sloužit

Práce v síťovém marketingu je práce s lidmi, vznik nových přátelství i partnerství. Ten, kdo nemá rád lidi a není připraven jim sloužit, nemá šanci vybudovat stabilní síť, která by tvořila stabilní obrat ze kterého vychází pravidelná odměna. Práce v MLM je práce v týmu a váš tým, je vaší vizitkou. V dobře naladěném týmu je radost spolupracovat.

 

7- vytrvalost

Stejně jako budování svalů zabere nějaký čas a zpočátku nemusí být vidět výsledky, tak i práce v podnikání nemusí mít okamžité výsledky. Ani zemědělec nebudete očekávat, že zaseje a za měsíc bude prodávat úrodu. Právě pro jednoduchost začít se síťovým marketingem, je snadné i s ním skončit. Minimální investice, minimální rizika z toho dělají podnikání se zárukou. Pokud chcete uspět, vyberte si tu nejlepší MLM firmu, získejte víru v produkt, firmu a víru v sebe, že to dokážete a vytrvejte až do vytyčeného cíle.

Jsem si jist, že pokud se vyvarujete uvedených chyb, budete slavit úspěch právě vy. Desítky lidí ročně v české republice dosahují finanční nezávislosti právě díky příležitosti od Amway, která je na trhu téměř 65 let a v ČR je od roku 1994. Amway v ČR začínala s 9 výrobky a dnes disponuje stovkami výrobků v různých kategoriích. Dává 100% garanci vrácení peněz i na roz užívané výrobky. Amway je v oblasti přímého prodeje absolutní jednička a prsoperuje ve 100 zemích světa.

Stáhni si zdarma e-book:

Bez DIETY do PLAVEK

Vyhrála jsem téměř 40 letý boj s nadváhou, nyní pomáhám lidem tento nerovný boj zvítězit. Pochopila,  jsem že obecná doporučení nefungují. Zde je řešení bez diet na celý život.

A nezaplatit ani korunu navíc!!!

Stáhni si zdarma e-book:

2000 na hodinu není pro každého

Ceníš si své schopnosti na víc? Neváhej a využij svůj talent na plno. Odměna bude úměrná tvoji odvaze, vytrvalosti a víře v sebe.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.