Očista těla /4/ Detoxikace

Návod na detoxikaci organismu. Detoxikace trvá 3+2 dny.

1. kůra

První kůra se provádí během 3 dnů, během ní se nejí nic, kromě pomerančů, nebo grepů. Za den se vypijí maximálně 4 litry směsi šťav. Každý den je potřeba si připravit čerstvou směs.

Složky směsi:

900ml grapefruitové šťávy

900ml pomerančové šťávy

200ml citronové šťávy

2l osmozové, nebo destilované vody. ( v lékárně je k dostání destilovaná voda pro vnitřní užití a reversní osmozu mívají akvaristi, pokud nemáte filtr reversní osmozy doma)

Postup:

1 – rozpustíte ve sklenici teplé vody 1 vrchovatou kávovou lžičku jedlé sody a ráno na lačno vypijete. Důvodem je vyloučení toxinů nacházejících se ve všech orgánech. Roztok působí na toxickou lymfu jako magnet na kovové pyliny. Ve finále se všechny odpady nasbírají ve střevech a pak se vyloučí. Roztok jedlé sody pročišťuje, vyplavuje a odvodňuje organismus. Abychom rekompenzovali úbytek vody píjte 4 litry směsi šťáv, která je rychle vstřebávána organismem.

2 – po vypití roztoku jedlé sody je třeba se dostatečně obléknout, abychom nepociťovali chlad a po 30 minutách vypili 200ml šťávové směsi. Pití šťáv opakujte každých 30 minut dokud ji nevypijete celou. Když dostanete hlad, dejte si pomeranč, ale nic kromě toho. Během kůry se může oběvit pocení, je to normální jev. Součastně s potem se organismus zbavuje nečistot.

Někdy nás může v souvislosti s očistou bolet hlava, nebo se oběví žaludeční oslabení. Nedělejte si z toho hlavu, je to jen přechodný jev, který pomine. Pokud přece jen bolest hlavy nezmizí, projděte se na čerstvém vzduchu, nebo si udělejte intenzivní masáž ušního boltce. Protírejte jej silně palcem a ukazováčkem zezdola nahoru a zpět, až bolest ustoupí. Když se objeví žaludeční oslabení, je třeba rozkousat bílou slupku z pomeranče nebo citronu.

Během kůry, je nutné vždy před spánkem vypít odvar z pročišťujících bylin (kopřiva a pod.). Je to nezbytné pro vylučování usazených toxinů z tlustého střeva.

2. kůra

4. a 5. den pijte jablečnou a mrkvou šťávu, nebo její směs. Šťávy jsou opět čerstvě odšťavněné a pijete je v půlhodinových intervalech po 190ml.

Složky směsi:

900ml jablečné šťávy

900ml mrkvové šťávy

2l osmozové, nebo destilované vody

Pátý den dopoledne můžete v malé míře ovoce a odpoledne zeleninu. Šestý den si stravu můžete spestřit – ovoce (i šťávy), zelenina (i šťávy), obylné kaše, ryba, vejce, zeleninové saláty.

Po provedení detoxikace je vhodné změnit stravovací návyky. Aspoň 2 měsíce je potřeba vyloučit z jídelníčku výrobky obsahující bílý cukr, bílou mouku, zavařeniny, sladkosti, všechny konzervované potraviny, potraviny s obsahem octu, kravské mléko, dále je důležitá celková kombinace stravy. To vše navazuje na další etapu odkyselení organismu.

Autor textu Petr Matuška

Naše zkušenost

Na detoxikaci pro nás dva padlo 20 citronů, 25 grepů, 55 pomerančů, 4.5kg mrkve a 4.5kg jablek. To vše jsme koupili za 1111kč. Takže cena dobrá. Odšťavňovač jsme použili klasický odstředivý. Ze šnekového by jste asi dostali více šťávy. Bolest hlavy jsme zaznamenali. Já třetí den a Hanka první 3 dny. Dalo se to přežít, už jsme se těšili na změnu. I na tu z citrusů na jablka s mrkví 🙂 Nyní nás čeká odkyselení a o tom vám napíšu zase příště.

Odkaz na první díl očisty

Pokračování:

Odkyselení organismu

Odvirování – homeopatika

Stáhni si zdarma e-book:

Bez DIETY do PLAVEK

Vyhrála jsem téměř 40 letý boj s nadváhou, nyní pomáhám lidem tento nerovný boj zvítězit. Pochopila,  jsem že obecná doporučení nefungují. Zde je řešení bez diet na celý život.

A nezaplatit ani korunu navíc!!!

Stáhni si zdarma e-book:

2000 na hodinu není pro každého

Ceníš si své schopnosti na víc? Neváhej a využij svůj talent na plno. Odměna bude úměrná tvoji odvaze, vytrvalosti a víře v sebe.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.