TEST: jsem sám sebou?

Každý  by chtěl být sám sebou a přitom chceme být normální. To se trochu vylučuje.

Normální je to, co dělá většina a má většina lidí. Jenže většina lidí má stereotypní život a nemá ani průměrný plat. Proto opravdu chcete být normální?

 

Ano, být sám sebou mimo jiné znamená být jiný než většina. Proto si skutečně udělejte test.

 

Stačí, když si uděláte černý flek na dobře viditelné místo na obličeji a vydáte se do obchodního centra mezi lidi. Při tom pozorujte své pocity, jak prožíváte pohledy lidí. Možná se budete cítit nepohodlně, možná se budete stydět, řeknete si, to je divný test…

Každopádně pokud se budete cítit nepohodlně, zřejmě nejste sami sebou.

Dále si všímejte lidí a jejich reakcí.

Tímto testem zjistíte také jak jsou na tom lidé kolem vás, protože pokud se budou lidé pošklebovat, za rohem, nebo přímo před vámi, buďte si jisti, že ani netuší co to je být sám sebou.

 

To jak jsme na tom, často předurčuje to, jak jsme vyrůstali. Záleží, kolik zbytečných programů nám předali rodiče, přátelé, škola, kamarádi, prostě to, co jsme prožívali v mládí. Jen prací na sobě tyto bloky můžeme postupně odbourávat. Začněme třeba pozorováním svých pocitů při nekomfortních situacích. Přemýšlejme, z čeho pramení naše pocity a pak se snažme pocitové vzorce upravit podle aktuálního poznání.

 

A právě tím, že začnete si všímat svých pocitů a začnete nad nimi přemýšlet a nevhodné reakce měnit rostete. Je to práce na dlouhé roky, ale budete pak na sebe pyšní, protože po čase poznáte na sobě pokrok směrem k tomu BÝT SÁM SEBOU.

 

Stále chcete být normální?

Nebo už víte, že jste jedineční?

 

Ano Jste jedineční! Vaše DNA nemá nikdo jiný, vaše otisky prstů jsou jedinečné, váš životní příběh je jedinečný, i vaše poslání tu na zemí je jedinečné. Nikdo nemá takový mozek, jako máte vy a právě být sám sebou je to důležité uvědomění si, které z vás udělá něco výjimečného, a vzácného.

 

Buďme sami sebou.

Jindřich Škrla

Stáhni si zdarma e-book:

Bez DIETY do PLAVEK

Vyhrála jsem téměř 40 letý boj s nadváhou, nyní pomáhám lidem tento nerovný boj zvítězit. Pochopila,  jsem že obecná doporučení nefungují. Zde je řešení bez diet na celý život.

A nezaplatit ani korunu navíc!!!

Stáhni si zdarma e-book:

2000 na hodinu není pro každého

Ceníš si své schopnosti na víc? Neváhej a využij svůj talent na plno. Odměna bude úměrná tvoji odvaze, vytrvalosti a víře v sebe.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.