Pomóc! Nemám co na sebe!

A je to tady znovu.

A co ?

Plesová sezona a já nemam co na sebe.

Určitě to také znáte, stojíte před skříní a hledáte ty správné šaty. Pamatuji si situaci před třemi roky, kdy jsem začínala s přípravou na ples. Samozřejmě jako správná žena tři týdny předem. Jenže, když jsem si je zkoušela, zjistila jsem, že se mi srazily.

Šaty se nesrazily, to byla jen moje výmluva, abych nemusela nepřiznat centimetry špeku navíc.  Chybělo mě tak osm centimetrů, abych je zapla.

Nezbylo mi nic jiného než začít hledat jiné šaty. Tedy spíš brát obchody útokem, abych našla něco, do čeho se nasoukám a abych v tom vydržela 6 hodin plesání.

Šaty jsem koupila velikosti 42, ale ve velikosti 36 byl hezčí. Nevím proč v menších velikostech bývá větší výběr. Máte to také tak? Nebo je to jen můj pocit, že v menších velikostech jsou šaty hezčí?
Naštěstí doba velikosti 40 a víc je už pryč. Dnes se chystám na ples a stejné dilema. Pomoc nemám co na sebe! Jsem o 3 roky starší a o 15cm menší . Velká výhoda je,že v obchodech je plno krásných šatů ve velikosti 36. Dnes díky programu vybírám podle toho co se mi líbí. A ne podle toho, co schová ty mé špeky.
Dlouho jsem nechávala velké oblečení ve skříní. Jen proto co kdyby to nefungovalo a já dostala Jo-Jo. Je to stejné jako když máme ve skříní oblečení rozdělené do tří oddílů. 1. – Až zhubnu. 2. – Do čeho se vlezu. 3. – co když přiberu. Já měla teď jen dva oddíly. Co nosím a co kdybych přibrala.

Blíží se jaro a já nepřibírám, mám celý rok téměř pořád stejnou váhu. Nastává čas provětrat šatník a zbavit se oddílu co kdybych náhodou přibrala. Od teď přecházím do systému jednoho oddílu.

Jděte do toho semnou. A vyřešíte problém jednou pro vždy.

 

p.s. nabízím modré plesovky velikost 40 a druhé červené velikost 42.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stáhni si zdarma e-book:

Bez DIETY do PLAVEK

Vyhrála jsem téměř 40 letý boj s nadváhou, nyní pomáhám lidem tento nerovný boj zvítězit. Pochopila,  jsem že obecná doporučení nefungují. Zde je řešení bez diet na celý život.

A nezaplatit ani korunu navíc!!!

Stáhni si zdarma e-book:

2000 na hodinu není pro každého

Ceníš si své schopnosti na víc? Neváhej a využij svůj talent na plno. Odměna bude úměrná tvoji odvaze, vytrvalosti a víře v sebe.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.