Chcete porazit cukrovku druhého typu? Zhubněte

Pokud je zdraví u tebe na prvním místě, odpověz si na otázku:

Kolik času a úsilí věnuji pro své zdraví?

Připíjíme si na zdraví, protože je pro nás důležité, ale kolik toho děláme pro své zdraví?

 

Snažila jsem se vždycky jíst hodnotnou stravu, stejně jsem měla problém s nadváhou a přitom jsem to sama nevěděla. Získala jsem ji díky jo-jo cyklům. Tím, že jsem měla období kdy jsem přibírala a pak zas hubla, jsem postupně přicházela o svaly, které jsem vyměňovala za tuky. Tím se mi zpomaloval metabolismus a o to snadněji zase kynula.

 

Pokud nemáte dostatek bílkovin každým dalším jo-jo cyklem vyměnujete svaly za tuky!

 

Zdravá strava tedy neřeší problém nadváhy. Problém je v nedostatku bílkovin. Bílkoviny si tělo ze sacharidů, ani tuků neumí vyrobit, proto si je musíme ve stravě pohlídat. Základním zdrojem je tvaroh, jogurt, sýr, šunka, vejce, luštěniny. U mléčných produktů si všiměte, že nízkotučné mají více bílkoviny, proto kupuji tvaroh s 0.5% tuku. Pozor na zahušťovadla, občas používají škrob a to jsou zbytečné sacharidy navíc.

 

Bílkoviny potřebuje naše tělo pro regeneraci a růst svalové hmoty. Je mnoho receptů jak dodat bílkoviny. Doporučuji denně víc jak 1g bílkoviny na 1kg tělesné hmotnosti.  Mám ráda Ovocný pohár, nebo smothie, receptů mám dnes velké množství, kde je málo kalorií a dostatek bílkovin. Dietu, kde je málo bílkovin ani nezkoušejte, příjdete o svaly.

Dnes už není tajemstvím, že cukrovka druhého typu je z nadváhy. Potvrdily to výzkumy a to je dobrá motivace pro cukrovkáře. Prostě mít optimální postavu se vyplatí, protože být zdravá se vyplatí.

Cituji:

Chcete porazit cukrovku druhého typu? Zhubněte

Cukrovka druhého typu, která postihuje častěji starší osoby a lidi s nadváhou či obezitou, je léčitelná. Místo léků přitom nejlépe funguje dieta. Alespoň to tvrdí nová studie publikovaná v odborném časopise British Medical Journal. Podle ní lze tuto nemoc zvrátit zhubnutím přibližně patnácti kilogramůodkaz

 

Dále je vědecky podloženo, že pokud dáme skupině lidí stejnou stravu a stejnou pohybouvou aktivitu, budou mít až 10ti násobné rozdílné výsledky v hubnutí. A to je díky genetice. Je totiž geneticky dáno, jak reaguje naše tělo na složení stravy a na pohyb. Proto se oplatí znát svoje tělo, aby snaha a dřina nebyly nadarmo.

Citace:

Tým odborníků se zabýval pouze těmi genetickými variacemi, které měly nějakou souvislost s tělesnou hmotností, indexem tělesné hmotnosti nebo tělesným tukem a byly uvedeny alespoň ve třech klinických studiích. odkaz

Já zjistila, že jsem citlivá na tuky, protože právě z nich si mé tělo dělá zásoby nejsnadněji, proto jich mám ve stravě omezené množství. Také jsem díky testu zjistila, že potřebuji vysokou intenzitu pohybu na to, abych efektivně spalovala tukové zásoby. Takže pravidelně cvičím tabatu. Tabata je vysoce intenzivní, proto po 30 minutách spaluji tuky dalších 12 hodin. A to se mi velice líbí.

 

A víte, že za nadváhou stojí mnohem více onemocnění, než jen cukrovka? Je to také nemoc žilního městnání, astma, vysoký krevní tlak, dna, močová inkontinence, chrápání a spoustu dalšího v článku Lepší hubená a zdravá, než tlustá a nemocná.

 

Prostě stojí za to mít skvělou postavu i proto, že máte větší volbu v oblečení, získáte více sebevědomí a budete se cítit mladší a krásnější.

 

Proto připijme si opravdu na zdraví.

Hanka Škrlová

Stáhni si zdarma e-book:

Bez DIETY do PLAVEK

Vyhrála jsem téměř 40 letý boj s nadváhou, nyní pomáhám lidem tento nerovný boj zvítězit. Pochopila,  jsem že obecná doporučení nefungují. Zde je řešení bez diet na celý život.

A nezaplatit ani korunu navíc!!!

Stáhni si zdarma e-book:

2000 na hodinu není pro každého

Ceníš si své schopnosti na víc? Neváhej a využij svůj talent na plno. Odměna bude úměrná tvoji odvaze, vytrvalosti a víře v sebe.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.